O Nás

Společnost CATERING FOOD SERVICE F&V byla založena roku 2020, jsme dva profesionální kuchaři s bohatými zkušenostmi, kteří Vám chtějí poskytnout to nejlepší v oboru gastronomie. Snažíme se den co den zlepšovat, a proto děláme všechno aby jste byli s námi spokojeni. V oblasti cateringu poskytujeme služby nejvyšší kvality. Našim cílem je vytvářet zážitky a chutě na které se jen tak nezapomíná … Vždy klademe důraz na čerstvost a kvalitu výrobků.


Naši dodavatelé, obchodní partneři:

  • LESKO (JIP)
  • BIDFOOD.cz
  • MASO-MATULA
  • MAKRO.cz
  • Michal Kašík – VITAMICROGREENS

NĚCO VÍCE O NÁS:


Dobrý den, mé jméno je Lukáš Vavřín, je mi 27 let a kuchařskému řemeslu se věnuji již 10 let.

Vaření mě bavilo již od dětství, proto jsem se pro tento obor rozhodl i po základní škole. Vyučil jsem se v oboru KUCHAŘ-ČÍŠNÍK na Hotelové škole v Kroměříži. Svou praxi jsem získal v různých hotelích, špičkových restauracích a penzionech. Absolvoval jsem několik zahraničních stáží v Německu a Itálii.

Po pěti letech jsem se vrátil zpět do České republiky. Tato práce mě baví, ale mám pocit, že bych své dovednosti mohl posunout na další úroveň, a proto mne zlákal catering. Mým cílem je nejen vyhovět zákazníkovi, ale taky ze sebe vydat to nejlepší.

Lukáš Vavřín

Jmenuji se Ondřej Franěk, je mi 33 let. Už od mládí pro mne byla kuchařina jasná volba, proto je má práce zároveň i mým koníčkem. Vyučil jsem se na střední škole Obchodní Prostějov obor KUCHAŘ. Absolvoval jsem také zahraniční stáž v Německu.V gastronomii se pohybuji okolo sedmnácti let. Prošel jsem si snad všemi odvětvími gastronomie, od klasických hospod, přes motoresty, steakové restauranty až po zážitkové restaurace a hotely.
Těším se na nové zkušenosti a příležitosti a velice rád budu spolupracovat i s Vámi.

Ondřej Franěk